Close
Skip to content

 

team isobetong

8

Göran Nilsson
VD, ISO Ingenjör
Email: goran@isobetong.se
Direkt: 0731429248

71

Kigge (Christoffer) Nilsson
ISO Kund- och försäljningsansvarig
Email: kigge@isobetong.se
Direkt: 0731429251

77

Philip Nilsson
ISO Maskinutveckling
Email: philip@isobetong.se
Direkt: 0731429247

19

Stefan Friberg
Affär- och varumärkesutvecklare
Email: stefan@isobetong.se
Direkt: 0709952460

1

Jessica Ek
Grafisk kommunikatör
Email: jessica@isobetong.se
Direkt: 0708468367

88

Tobias Andersen
ISO Teamledare- och platsansvarig
Email: tobias@isobetong.se
Direkt: 0703431388

52

Rolf Thulin  
ISO Försäljningsansvarig SYD
Email: rolf@isobetong.se
Direkt: 0
705655758

69

Jonas Hansson
ISO Affärsområde ansvarig INFRA
Email: jonas@isobetong.se
Direkt:
0709954644

99

William Truddaiu
ISO MAskinansvarig
Email: william@isobetong.se
Direkt: 0762709614

86

Emanuele Piras
ISO MAskinansvarig
Email: emanuele@isobetong.se
Direkt:
0768426746

84

Jesper Andersen
ISO Maskinansvarig
Email: jesper@isobetong.se
Direkt: 0701896270

10

Markus Lennartsson
ISO Hållbarhetsansvarig
Email: markus@isobetong.se
Direkt: 0793195454

23

Emmelie Berglund
WEBBANSVARIG
Email: emmelie@isobetong.se
Direkt: 0768896885

17

Joel nygren
iso maskinansvarig
EMAIL: joel@isobetong.se

49

Tobias DACHENA
DRIVER
EMAIL: driver@isobetong.se
Direkt: 0728577699

SUSSI ANTHAV
HR
Email: sussie@isobetong.se
Direkt: 0768091863


2

Arvid Thompson
ISO Teamledare och platsansvarig
EMAIL: arvid@isobetong.se
DIREKT: 0768318407

 

21

Tommy Larsson
ISO Teamledare och platsansvarig
EMAIL: tommy@isobetong.se
DIREKT: 0731442219

64

Lars Pettersson
Administratör
EMAIL: lars@isobetong.se
DIREKT: 0703034858

95


Hemligt Nyförvärv
Presenteras till sommaren 2022

vov

Kingston, Kungen,
Ansvarig för kontoret


?


Vår nya kollega?
Skicka ett mail till info@isobetong.se

Norge

Richard Olander
Försäljning Norge
Email: richard@isobetong.no
Direkt: +4791636352

Bjarne Olander  
Försäljning Norge
Email: bjarne@isobetong.no
Direkt: +4790742283

Antopus Concrete Solution AB

Magasinsgatan 29A
434 37 Kungsbacka, Sverige

info@isobetong.se
Org.nr. 556977-8888