Close
Skip to content

 

team isobetong

8

Göran Nilsson
VD, ISO Ingenjör
Email: goran@isobetong.se
Direkt: 0731429248

71

Kigge (Christoffer) Nilsson
Head of Relations
Email: kigge@isobetong.se
Direkt: 0731429251

19

Stefan Friberg
Affär- och varumärkesutvecklare
Email: stefan@isobetong.se
Direkt: 0709952460

1

Jessica Ek
Grafisk kommunikatör
Email: jessica@isobetong.se
Direkt: 0708468367

88

Tobias Andersen
ISO Teamledare- och platsansvarig
Email: tobias@isobetong.se
Direkt: 0703431388

52

Rolf Thulin  
ISO Försäljningsansvarig SYD
Email: rolf@isobetong.se
Direkt: 0
705655758

82

Jimmy Leonsson
Head of Sales
Email: jimmy@isobetong.se
Direkt: 0707581484

99

William Truddaiu
ISO MAskinansvarig
Email: william@isobetong.se
Direkt: 0762709614

84

Jesper Andersen
ISO Maskinansvarig
Email: jesper@isobetong.se
Direkt: 0701896270

66

Janne Klingler
Head of Production
EMAIL: janne@isobetong.se
DIREKT: 0709998998

23

Emmelie Berglund
WEBBANSVARIG
Email: emmelie@isobetong.se
Direkt: 0768896885

17

Joel nygren
iso maskinansvarig
EMAIL: joel@isobetong.se

49

Tobias DACHENA
DRIVER
EMAIL: driver@isobetong.se
Direkt: 0728577699

SUSSI ANTHAV
HR
Email: sussie@isobetong.se
Direkt: 0768091863


2

Arvid Thompson
ISO Teamledare och platsansvarig
EMAIL: arvid@isobetong.se
DIREKT: 0768318407

21

Tommy Larsson
ISO Teamledare och platsansvarig
EMAIL: tommy@isobetong.se
DIREKT: 0731442219

95

Turbo Persson Smith
ISO Maskinansvarig
EMAIL: turbo@isobetong.se
DIREKT: 0702217677

96

Timmy Sepp
Entreprenadansvarig
Email: timmy@isobetong.se
Direkt: 0706-961283

4

Fredrik Larsson
Head of Product
EMAIL: fredrik@isobetong.se
DIREKT: 0766664932

vov

Kingston, Kungen,
Ansvarig för kontoret


?


Vår nya kollega?
Skicka ett mail till info@isobetong.se

Norge

8

Göran Nilsson
VD, ISO Ingenjör
Email: goran@isobetong.se
Direkt: 0731429248

71

Kigge (Christoffer) Nilsson
ISO Kund- och försäljningsansvarig
Email: kigge@isobetong.se
Direkt: 0731429251

Antopus Concrete Solution AB

Magasinsgatan 29A
434 37 Kungsbacka, Sverige

info@isobetong.se
Org.nr. 556977-8888